Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» 1.Sezon 13.Bölüm TR DUBLAJ
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:30 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 12.Bölüm TR DUBLAJ
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:29 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 10. ve 11. Bölüm TR DUBLAJ
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:27 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 9.Bölüm TR DUBLAJ
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:24 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 8.Bölüm TR DUBLAJ
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 7.Bölüm TR DUBLAJ
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 6.Bölüm TR DUBLAJ
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:19 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 5.Bölüm TR DUBLAJ
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:19 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 4.Bölüm TR DUBLAJ
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:17 pm tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
OnuRBeRK
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. I_vote_lcap4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. I_voting_bar4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. I_vote_rcap 
Admin
4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. I_vote_lcap4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. I_voting_bar4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. I_vote_rcap 
ßuSRa
asram
asii25
__KiLLiNg__
zeynep20
dLss
by_pesimist
chileqly rocco

4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen..

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
asram
asram

Rütbe: Moderatör
Rütbe Kademesi:Moderatör
MesajKonu: 4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. 4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. EmptyPtsi Ocak 12, 2009 11:24 pm

4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. Missingyoubyevol1314ut7vg5

Rengarenk HaYaL Ler kurarım Nehir kenarına sonrada çıkarım en yüksek dağın tepesine izlerim hepsini büyük bir hevesle...

4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. Hilljn51sj3

Bazende renkli olmaz Kurduğum HaYaLler... Bir zaman küresinin içine sıkışmıştır..

4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. Sandcastlesbysilentbeforethestormvx41kh5

Geceleri Binbir yaşamın olduğu Deniz Kenarında, Deniz Kabuğunun Üstüne
Çıkıp Uzakları çook seyrettim... Giden Geldimi Aceba die çok Düşündüm..

Bazen yaşadığım şehir Berbat bir yer gibi görünür gözüme... Tozlu dumanlı duygusuz bir taş yığını...

Hiç Sevmem Aslında siyah beyaz yaşamı yapmam gereken tek şey sevgiyi
ortaya çıkarmak olur... Ozaman bilirimki etrafım renklenir..

4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. Thevalleyofthefairiesbygraffoxg9jf4

Canlanır hayatım..Neşeyle Uçarım İçimdeki Dünyamda..

4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. Hiddentreasurebyphilipstraubgz6oc0

Belki Gelirsin die çok bekledim Gece yarıları mum ışında Pencere kenarında..

Belki belki sende izliyorsundur aynı yıldızları die çok düşündüm...
sevgimi yolladım en parlak yıldızlarla belkide sevgimdi onlara ışık
veren..

4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. H5oz3ip8

Sabah olduğunda güneşi çok selamladım...Doğuşunu izledim...

4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. H4fi2ew5

Neredeysen Çabuk gel.. Sevgimle açan çiçeklerin rüzgara dayanacak gücü kalamadı.. Onlar hep İlkBahara Alışık...

4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. Digital2lk3rt7

Ne Olur Sonbahar olmadan Gel.. Tüm vücudum solmadan gel..

4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. Www1celebiyizbiz179kvvq6th6

Artık geçmeLiyim tüm kaLmaların üzerindeN;
SoL adımım sarhoş sağ adımım yorgun, artık GitmeLiyim bu hikayedeN,
Sağ yanım bitkiN soL yanım vurgun..

4 Mevsimi yaşarım aynı anda bazen.. Artkgemeliyimtmkalmalarnzerindensoladmmsarhosaadmmyorhw4

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası