Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOŞGELDİNİZ

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» 1.Sezon 13.Bölüm TR DUBLAJ
YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:30 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 12.Bölüm TR DUBLAJ
YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:29 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 10. ve 11. Bölüm TR DUBLAJ
YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:27 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 9.Bölüm TR DUBLAJ
YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:24 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 8.Bölüm TR DUBLAJ
YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 7.Bölüm TR DUBLAJ
YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:21 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 6.Bölüm TR DUBLAJ
YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:19 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 5.Bölüm TR DUBLAJ
YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:19 pm tarafından Admin

» 1.Sezon 4.Bölüm TR DUBLAJ
YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( EmptyPtsi Haz. 14, 2010 6:17 pm tarafından Admin

En iyi yollayıcılar
OnuRBeRK
YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( I_vote_lcapYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( I_voting_barYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( I_vote_rcap 
Admin
YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( I_vote_lcapYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( I_voting_barYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( I_vote_rcap 
ßuSRa
asram
asii25
__KiLLiNg__
zeynep20
dLss
by_pesimist
chileqly rocco

YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='(

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
asram
asram

Rütbe: Moderatör
Rütbe Kademesi:Moderatör
MesajKonu: YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( EmptySalı Ocak 20, 2009 6:20 pm

YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( 101524ma8xs5

Son günlerdeYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev bir suratYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev bir surat ki gelindeYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev
Çayımı bile yarım dolduruyor bey.

Allah'tan kulaklarım ağır işitiyor da

Duymuyorum ne söylediğini

Ama yine de hissediyorum bey;

Beni bu evde galiba istemiyor artık

Hey gidi günler heeey.

Oğlunu bilirsinYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev vur kafasına al lokmayı

İki ara bir derede ne yapsın ana bu atsa atılmazYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev satsa satılmaz.

Bana artık gizli gizli sarılıyor bey...

Dün akşam uyurken öptü beni biliyor musun?

Nasıl ağırıma gitti nasıl

Artık akide şekeri de getirmiyor.

Hani dişlerim yok yaYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev güya yerken garip sesler çıkarıyormuşum da

Çocuklar iğreniyormuş benden.

YokYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilevvallahi yalan beyYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev hiç yapar mıyım ben öyle şey?

Gelin çocuklara masal anlatmamı da yasakladı

Üstelik seninle konuşuyormuşum diye duvardaki resmini biryere sakladı

OlsunYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev

koynumdaki resminden haberi bile yok!

Yine de beddua edemem beyYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev

Oğlumun karısıYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev torunlarımın anası o.

Geçenlerde üst komşular geldi

Ne konuştuklarını duymayayım diye kapıyı üstüme kilitledi.
DuymadımYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev duymadımYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev lakin hissettim.

Düşkünler evine yatıracaklarmış önümüzdeki ay beni

Ne yalan söyleyeyim epey ağırıma gittiYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev epey

HaYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev sen ne diyorsun bey?
Hani bir görünsen oğlunaYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev ne de olsa babasısınYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev

Seni dinler.

Bu odada otururYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev vallahi hiç dışarı çıkmam.

Akide şekeri de istemem.

Masal da anlatmam artık çocuklara

Ne olur ayırmasınlar beni bu evden

Yaşayamam nefes bile alamam

Sana ait anılardan uzak ne yaparım benYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev ne yaparım?

Şu camın pervazında hayalin dururYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev çekmecelerde el izin.

Bastonun hala duvarda asılı.

İstemiyorlar beni artıkYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev istemiyorlar hasılı.

Hey gidi günler hey

Hani diyorum bir çağırsan

YoksaYaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='( Smilev yoksa sendemi unuttun beni bey

Sendemi unuttun beni bey?

YaşLı Teyzeden unutamadığı Bey'ine Şiir ='(

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası